Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Ogłoszenie o wstrzymaniu naboru na szkolenie

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie informuje, że wstrzymuje od dnia 17.04.2014r. nabór na szkolenie „Profesjonalny robotnik gospodarczy” realizowany w ramach projektu systemowego współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Dziś osoba bezrobotna , a jutro ... człowiek sukcesu zawodowego”.

Zmiana miejsca wypłat zasiłków dla mieszkańców gminy Teresin

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie  informuje, że  od  miesiąca  maja  2014r.  Wypłaty  zasiłków   dla  bezrobotnych
w  ustalonych  terminach  dla  gminy  Teresin dokonywane  będą   w  Banku  Spółdzielczym w Teresinie  ul.  Torowa  2 (budynek  Biedronki).

W  godzinach: Poniedziałek , wtorek , środa     8.00 – 15.30

                    Czwartek , piątek    10.00 – 17.30   

Ogłoszenie o naborze wniosków na szkolenie

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie informuje, że w związku z realizacją projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach EFS „Dziś osoba bezrobotna , a jutro ... człowiek sukcesu zawodowego” rozpocznie nabór na szkolenie „Specjalista ds. księgowo-kadrowych”

Ogłoszenie o naborze na szkolenie - Specjalista ds. księgowo- kadrowych

Informacja o środkach z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2014

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie zgodnie z  uchwałą Rady Powiatu  z dnia 28 marca 2014r. w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2014r. uprzejmie informuję, że: 

- otrzymał środki na jednorazowe dofinansowanie rozpoczęcia działalności gospodarczej, rolniczej lub wniesienia wkładu do spółdzielni socjalnej.