Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Wznowienie naboru wniosków na organizację staży EFS

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie uprzejmie informuje, że nabór wniosków od Pracodawców zainteresowanych organizacją miejsc odbywania stażu  dla osób bezrobotnych w ramach realizacji projektu systemowego współfinansowanego przez Unię Europejską  ramach Europejskiego Funduszu Społecznego  pn. „Dziś osoba bezrobotna, a jutro… człowiek sukcesu zawodowego” zostaje wznowiony od dnia 14 czerwca 2013 roku.

 

 

Druk wniosku do pobrania w siedzibie Urzędu pokój nr 37 lub na stronie internetowej www.pupsochaczew.pl w zakładce: Dokumenty do pobrania-Pracodawcy i przedsiębiorcy - Staże EFS.

Projekt "Perspektywy"

Business School zaprasza do bezpłatnego udziału w projekcie „PERSPEKTYWY” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – Działania 8.1 – Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.2 – Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Celem głównym projektu jest udzielenie wsparcia osobom, które zostały zwolnione z pracy lub są zagrożone zwolnieniem, aby trwale przywrócić ich na rynek pracy.

Ogłoszenie o naborze na szkolenie

 

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie informuje, że w związku z realizacją projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach EFS „Dziś osoba bezrobotna , a jutro ... człowiek sukcesu zawodowego” rozpoczyna nabór na szkolenie.

 

Obsługa komputera z podstawami grafiki komputerowej”

Informator

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie uprzejmie informuje, że Departament Rynku Pracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej udostępnił publikację  pn.: "Pomoc dla pracodawców i ich pracowników oferowana przez urzędy pracy - Informator" w formie elektronicznej, która jest do pobrania z naszej strony w zakładce Dokumenty do pobrania -> Pracodawcy i przedsiębiorcy lub w rozwinięciu tej wiadomości.