Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Ogłoszenie o naborze wniosków o skierowanie na szkolenie wskazane przez osobę zarejestrowaną

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie uprzejmie informuje, że w terminie od  dnia 05.02.2013r. dowyczerpania środków prowadzony będzie nabór wniosków na szkolenia wskazane przez osobę zarejestrowaną.

W 2013 roku na organizację i finansowanie szkoleń, kwota należna jednostce szkoleniowej w części finansowanej przez Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie nie może być większa niż 4.000 zł.

Ogłoszenie dla Pracodawców o naborze wniosków na staż

Logo unii

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie uprzejmie informuje, że prowadzony jest nabór wniosków dla Pracodawców zainteresowanych organizacją miejsc odbywania stażu dla osób bezrobotnych w ramach realizacji projektu systemowego

 pn. „Dziś osoba bezrobotna, a jutro… człowiek sukcesu zawodowego”

Informacja o odbiorze PIT11 za 2012 rok

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie zaprasza wszystkie osoby, które pobierały świadczenia pieniężne w roku 2012   po odbiór informacji o dochodach (PIT11).

PIT11 będzie wydawany w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Sochaczewie ul. Kusocińskiego 11, pokój nr 15 (parter) w dniach:

16 – 31 stycznia 2013r.

14 – 20 lutego 2013r. Informację można będzie odebrać osobiście po okazaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Informacja na temat projektu "Szansa dla aktywnych" - 8.1.2 POKL

Lech Consulting Sp. z o. o.  realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego  na podstawie umowy podpisanej z Województwem Mazowieckim, w imieniu którego działa Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.