Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Ważna informacja o środkach z Funduszu Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie uprzejmie informuje, że posiada środki finansowe  dla osób bezrobotnych zainteresowanych otrzymaniem dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

Informacja o sytuacji na rynku pracy w powiecie sochaczewskim

Informacja o sytuacji na rynku pracy na obszarze działania Powiatowego Urzędu Pracy w Sochaczewie wg stanu na dzień 30.09.2012 roku. Liczba bezrobotnych zarejestrowanych w tut. urzędzie wg stanu na dzień  30.09.2012 r. wynosiła – 3 794  osoby, w tym 1 836  kobiet.  W porównaniu do miesiąca poprzedniego liczba bezrobotnych zmniejszyła się  o 11 osób.

Aktywność zawodowa po kryzysie psychicznym - Ekonomia Społeczna

Stowarzyszenie Wszyscy Ludzie Dobrej Woli zaprasza do udziału w projekcie Aktywność zawodowa po kryzysie psychicznym - Ekonomia Społeczna, skierowanego do osób niepełnosprawnych. Opis projektu znajduje się na forum internetowym Stowarzyszenia pod adresem http://forum.wldw.info/. Link znajduje się również po lewej stronie serwisu, w dziale "Ważne strony"

Informacja o sytuacji na rynku pracy w powiecie sochaczewskim

Informacja o sytuacji na rynku pracy na obszarze działania Powiatowego Urzędu Pracy w Sochaczewie wg stanu na dzień 31.08.2012 roku. Liczba bezrobotnych zarejestrowanych w tut. urzędzie wg stanu na dzień  31.08.2011 r. wynosiła – 3 805  osób, w tym 1 897  kobiet.
W porównaniu do miesiąca poprzedniego liczba bezrobotnych  wzrosła o 103 osoby.