Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji - Zaproszenie do udziału w projekcie

Powiatowy urząd pracy w Sochaczewie zaprasza do zapoznania się z ofertą fundacji aktywnej rehabilitacji która obecnie realizuje projekt „Wsparcie osób niepełnosprawnych na rynku pracy”. Fundacja zajmuje się również osobami, które zmuszone są poruszać się na wózku inwalidzkim. Projekt skierowany jest do osób  posiadających orzeczenie o niepełnosprawności ze znacznym lub umiarkowanym stopniem w wieku od 16 lat do wieku emerytalnego.

Wykaz porad grupowych w III kwartale 2016 roku

Wykaz planowanych porad grupowych w III kwartale 2016 roku dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

Wykaz porad

Ogłoszenie o naborze wniosków na staż

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie uprzejmie informuje, że w ramach realizacji  projektu  pn. Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej  pozostających bez pracy w powiecie sochaczewskim (I) prowadzony jest nabór wniosków dla Pracodawców zainteresowanych organizacją miejsc odbywania stażu dla osób bezrobotnych w wieku 50 lat

WUP Warszawa - zaproszenie na spotkanie na temat pożyczkowych form wsparcia

16 czerwca w WUP w Warszawie odbędzie się spotkanie informacyjne na temat pożyczkowych form wsparcia na start firmy. Uprzejmie prosimy o zamieszczenie poniższego linka z informacją na ten temat na Państwa stronach internetowych lub tablicy ogłoszeń.

"Pieniądze na start – preferencyjne pożyczki na założenie firmy" - spotkanie informacyjne w Centrum w Warszawie