Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Ogłoszenie o naborze na szkolenie

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie w związku z realizacją projektu RPO WM  w latach 2017 – 2018  Tytuł projektu: pn. Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie sochaczewskim (II) w ramach Osi priorytetowej VIII Rozwój rynku pracy, Działanie 8.1 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych przez PUP w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020  ogłasza nabór wniosków o skierowanie na szkolenie „ECDL Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych z modułem profesjonalnego sprzedawcy”.

Plan Szkoleń na 2017 rok

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie publikuje Plan Szkoleń na 2017 rok.

Informacja o naborze wniosków w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Ogłoszenie o naborze wniosków na staż w ramach projektu RPO WM

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie uprzejmie informuje, że w ramach realizacji  projektu  pn. Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej  pozostających bez pracy w powiecie sochaczewskim (II) prowadzony jest nabór wniosków dla Pracodawców zainteresowanych organizacją miejsc odbywania stażu dla osób bezrobotnych w wieku 30 lat i powyżej zarejestrowanych w PUP Sochaczew z ustalonym II profilem pomocy.