Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

WUP - nowa forma kontaktu

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie udostępnił nową formę kontaktu osobom zainteresowanym skorzystaniem z usług poradnictwa zawodowego. Poprzez usługę Skype klient będzie mógł przeprowadzić konsultację z doradcą zawodowym bez konieczności wychodzenia z domu. Zachęcamy do zamieszczenia informacji o naszej nowej usłudze na stronach powiatowego urzędu pracy.

http://wupwarszawa.praca.gov.pl/-/4671968-konsultacje-z-doradca-zawodowym-przez-skype

Grzegorz Reszka

Doradca Zawodowy

Zespół ds. Informacji Zawodowej i Przedsiębiorczości

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie

tel. 22 532 22 43

 

Informacja o wstrzymaniu wniosków wstrzymuje nabór wniosków na szkolenie „Prawo jazdy kat. C"

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie  uprzejmie informuje, że wstrzymuje nabór wniosków na szkolenie „Prawo jazdy kat. C z kwalifikacją wstępną przyspieszoną do kat. C”.

Ogłoszenie o naborze na szkolenie Prawo jazdy kat. C

OGŁOSZENIE  O NABORZE  NA SZKOLENIE

 

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie informuje, że rozpocznie nabór na szkolenie „Prawo jazdy kat. C z kwalifikacją wstępną przyspieszoną do kat. C”. Na szkolenie kierowane będą osoby bezrobotne posiadające ustalony II profil pomocy. Szkolenie kończy się egzaminem państwowym i będzie obejmować 190 godzin.

Wymagania wstępne dla uczestników:

- ukończone 21 lat,

- posiadanie prawa jazdy kat. B.

Szkolenie przeznaczone jest dla 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Sochaczewie.

Termin naboru kandydatów na szkolenie: od 12.04.2017r. do wyczerpania miejsc. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do pok. 34 tut. urzędu w celu pobrania wniosku  o skierowanie na szkolenie grupowe. Wniosek będzie dostępny od dnia 12.04.2017r.

Ogłoszenie o naborze na indywidualne szkolenie zawodowe

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie w związku z realizacją projektu RPO WM  w latach 2017 – 2018  pn. Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej  pozostających bez pracy w powiecie sochaczewskim (II) w ramach Osi priorytetowej VIII Rozwój rynku pracy, Działanie 8.1 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych przez PUP w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020